Reactie plaatsen

Reacties

Angelo
12 uur geleden

Hallo, voor mijn stamboom ben ik op zoek naar een locatie. Het gaat om locatie die in de archieven (op BHIC) "wijk K honderd negentig" wordt genoemd. Ik heb een vermoeden dat het ergens in den Hout zou kunnen zijn. Hier zouden mijn voorouders (familie Nuijten) moeten hebben gewoond.

Heeft u enig idee?

Alvast bedankt.

Groet
Angelo Schel

Bart Gladdines
4 dagen geleden

Beste, wanneer zijn er weer openstellingen?
Mvg. Bart

Leo van Oorschot
8 dagen geleden

Hallo,
Is er misschien nog een exemplaar te verkrijgen van "De Haeckxhoeve op Den Hout en de grens Holland – Brabant" door J.P.M. Buiks?
Ik heb op internet gezien dat daarin ook informatie staat over de Haasdijk en Stuivezand (tegenwoordig onderdeel van Made).
Ik ben geboren op Stuivezand, vandaar nijn interesse.

Marcel Oomen
13 dagen geleden

Beste mensen,
Ik ben voor mijn autobiografie op zoek naar een goede foto van mijn ouderlijk huis, op de hoek van de Markt en de Sint Janstraat (adres Markt 22). Het mooiste zou zijn om een foto te vinden uit de periode dat ik daar woonde (1953-1966). In het pand was de winkel van mijn vader gevestigd, Textilia. Ik heb wel oude foto’s van het pand, maar helaas geen uit genoemde periode.

Jos
14 dagen geleden

Beste,
In december 1947 is teruggevonden in Oosterhout een drieluik/altaarstuk. Dit schilderij uit ca 1530 is ooit geschonken door de familie van Dalem van Dongen (van Duivenvoorde) en verwant ook met Willem van Oosterhout .
Concrete vraag:
- wie waren de ontdekkers en waar gevonden in 1947
- wie heeft dit drieluik gerestaureerd
- hoe is dit terecht gekomen in Bisschoppelijk bezit

Graag bericht. M.v.gr.